Klub koučinku není uzavřený členský klub, ale prostor pro setkávání a inspiraci. Nemáme žádné členy, ale zato máme moc rádi naše přiznivce. Pokud chceš přidat ruku k dílu, dáváme Ti možnost, stačí nám napsat na info@klubkoucinku.cz :)

Kdo je kdo?

Barbora Kosinová, Marcela Marešová a Pavel Pohorelec - nový tým aktivních členů, kteří pro Vás každý semestr přináší balíček zajímavých témat, kterými se snaží oživit stereotypní styl výuky.

Lucia Maliniaková a Eva Štorková vedou klub, domlouvají nová setkání, komunikují s kouči, zkrátka holky pro všechno :)

Roman Lelek se stará o web a měl vždy svatou trpělivost s našimi potřeštěnými nápady.

Ondra Suchánek je sice z ČVUTu, ale tak si nás oblíbil, že nám začal i pomáhat.

Eliška Králová a Lucie Konečná založily Klub koučinku už v roce 2011. Po závěrečných státnicích vyměnily půdu VŠE za ČVUT a přesídlily tak ze Žižkova do Dejvic. Vymýšlí teď nové taškařice v Kariérním centru ČVUT a Klub koučinku podporují na dálku.

Od října 2014 spolupracujeme s organizací Kam na přednášku, kde mezi vzdělávacími akcemi z celé republiky nyní můžete najít i akce našeho klubu.